Zawodnicy Jinkaku w gronie sędziów Polskiej Unii Karate

 

 

W ostatni weekend w Świeciu, dawnej twierdzy krzyżackiej, odbyło się szkolenie dla trenerów i sędziów należących do Polskiej Unii Karate, federacji która jako jedyna reprezentuje nasz kraj w karate olimpijskim (WKF). Wzięli w nim również udział posiadacze czarnych pasów z DKK Jinkaku Kansei, sensei: Dawid Graczyk, Elżbieta Klimaszewska, Sebastian Łobaczewski i Paweł Kuśnierek.

Szkolenie stało na bardzo wysokim poziomie (prowadził je szef sędziów WKF p. Robert Hamara oraz trener kadry narodowej Ukrainy, Anton Nikulin) i zakończyło się przyznaniem licencji trenerskich i sędziowskich.

Nowym sędziom w naszym klubie składam gratulacje, zachęcam do nieustannego pogłębiania wiedzy w tym zakresie oraz angażowania się w pracę zespołu sędziowskiego Polskiej Unii Karate.

 

Dawid Graczyk