Medale Jinkaku Kansei na Pucharze Dolnego Śląska

XXVI Puchar Dolnego Śląska w Karate WKF został rozegrany w Legnicy 21.maja. Zgromadził 17 klubów, których zawodnicy startowali w 56 konkurencjach. Nasz Klub Jinkaku Kansei wystawił pięcioosobową reprezentację, która dzielnie mierzyła się z najlepszymi dolnoślązakami. Przywieźliśmy 8 medali! Jedyna drużyna na tym turnieju: Eryk Kwater, Jędrzej Sobieski i Igor Ulatowski w konkurencji kata żaków i młodzików zajęła trzecie miejsce. Indywidualnie, Eryk Kwater zdobył dwa brązy – w kata żaków i kumite -30kg. Jędrzej Sobieski- podobnie- brąz w kata orlików i kumite+30kg. Klaudia Łobaczewska poszła w ślady kolegów i wróciła z brązem za kata żaczek i kumite-30kg. Brązową passę przerwała Karolina Pogoda zdobywając srebrny medal w kumite żaczek-30kg. Sezon turniejowy powoli dobiega końca, ale wciąż przed nami ważne, międzynarodowe zawody!

Alicja Skotny